Navigace
Pro veřejnost
Home
Forum
Členové týmu
Aktivní zálohy
Fotogalerie
Počasí
Články
Odkazy
Murphy a zákony boje
Počítadlo
TOPlist
Posledni videa
video

video

Oznámení - Velmi důležité!
Vítejte na webu Renegade.
www.renegade.cz/images/photoalbum/album_24/motivator.jpg


Registrací a přihlášením získáte přístup k dalším funkcím, videogalerii a plánovaným akcím.


Byly promazány všechny neaktivní účty, které se nepřihlásili alespoň jednou v roce 2011... komu účet nejde je nutná opětovná registrace!

Dunkenwald 4
DUNKENWALD 4
Akce DW4 se pro nás stala prvním military akcí v oblasti GSG. Jako jedni z mála jsme dorazili už v pátek a ujali se příprav na sobotní operaci. Na Základně (DKW4vodarna) jsme sestavili velitelský stan z celt a maskovací sítě. V OA jsme pak rozmístili mrtvé schránky obsahující vzorky neznámé drogy, zlato a diamanty, některé jsme i dodatečně zaměřili. Současně se i někteří další členové Armády Haggis seznámili s oblastí působnosti, jelikož my už měli v oblasti provedený průzkum (v kooperaci s MOGem). Už v pátek se začalo kazit počasí a tak mírně promočeni jsme navečer před ulehnutím do sleep mode navštívili místní lokál a posilnili se iontovými nápoji a energetickými smaženkami. Ulehli jsme v našich autech a já jako krutopřísný démon ve svých mokrých botách, což se mi vyplatí posléze ...
Sobotní ráno nás přivítalo stále stejné optimistické počasí. Odchod na plnění mise doprovázely mírné zmatky. Naše 4členná jednotka byla spojena s dalšími 4mi příslušníky Armády z družstva TTO (později přibyli další dva). Na poslední chvíli se změnilo místo výsadku HOSPODA na Odpad kos. Jako každý správný výsadek nás transport rozdělil a každou část vysadil někde jinde, nás správně u objektu Odpad kos, TTO bylo odmrdáno k objektu Schr OKD. Nebyl větší problém je najít a dovézt na základnu Bunkr 2 (v propozicích Haggis označena jako Předsunutý bunkr radiolokátoru a výduchu) a dopravit tam náklad v podobě dýmovnic. Náš úkol zněl sestavit přístřešek, moknout a hlídat do 1400 pak se odjebat na Základnu, popřípadě vychcípat. Ve spěchu nám nebyl přidělen volací znak, později jsme se dověděli, že jsme Alpha. Prvotní pokus patrolovat v okolí bunkru byl po nástřelu sebe sama změněn na hlídání ve 4 směrech se střídáním po 15ti minutách.
Takto jsme hlídali (vlastně čekali a mokli) skoro do 1400 bez kontaktu s nepřítelem, přitom jsme věděli, že zde operuje, jelikož nejbližší základna Bravo (bunkr Satelitní radiolokátor a převaděč) zažívala jatka a mokla. Avšak u nás celou dobu nic. 1330 jsme se s TTO odjebali zpět na Základnu a po cestě mokli, ponechali jsme dva vojáky střežit bunkr a moknout a čekat na střídání. Na Základně už bylo pěkné bahno a na nás nebyla suchá niť. Po odpočinku, guláši a iontovém nápoji se začala rýsovat další mise. Což začalo mým nohám vadit a cítil jsem, že z toho mokra (jak pořád moklo) proti mně minimálně sepíšou petici.
Byly sestaveny dvě patroly po cca 8-10 vojácích. Úkol zněl prozkoumat objekt Pískovna, rozvědka hlásila pravděpodobnost výskytu nepřítele. Každá skupina se k objektu blížila z jiné strany a jako již tradičně jsme se navzájem nastřelili. V blízkosti objektu Pískovna jsme narazili na agentku Ramadu, která mokla a čekala na nepřítele, který ji měl předat zásilku diamantů. Sestavili jsme past a čekali a mokli – jako poznámku uvedu, že jsme pro změnu čekali a mokli na úplně jiném místě a úplně jinak. První patrola čekala a mokla přímo u Pískovny. Co jsem pochopil, byl plán od počátku se prostě postřílet a moknout aby se jen nemoklo. Trochu zklamání pro mě, jelikož na MilSim jsem z takovými věcmi smířen (nestřílet a moknout).
Po sérii pro mě nepochopitelných událostí, menší level než zmatky – agentka odešla a pak zase přišla, měli jsme ji zabít pak zase zajmout a já nevím co všechno, jo vlastně ještě moknout. Nakonec jsme se u objektu Noční základna střetli s nepřítelem (Diverzanti) a pomocí svoji přesily je pobili a mokli, i když za cenu asi 75% ztrát (respekt). Zbylo nás asi pět a měli jsme jít střelit dalšího Diverzanta, který prý ještě žil a tlačila na něj další patrola odeslána ze Základny. Celkem zmoklý a rozmrzelý jsem radostně zařval MÁM při první dávce, která letěla kolem a ujal se odchodu na Základnu. Nohy už definitivně chystaly moji defenestraci.
Po vyproštění aut z bahna jsme se už pozdě večer rozloučili a odebrali se na domovskou základnu. Prakticky se nedalo čekat na závěrečný debriefing.
Závěrem chci určitě poděkovat MOGovi a jeho jednotce (FSjägers) za vymyšlenou akci. Dokonce nám bylo povoleno spolupracovat a tak jsme o akci věděli více než ostatní a fungovali jako průvodci, kdy jsme hlavně ostatní jednotky Armády naváděli na cílové objekty. Díky patří i Diverzantům, že jako nepřátelská jednotka zůstala a mokla s námi. Určitě díky i ostatní Armádě a novým lidem, které jsme potkali. Zajímavostí je, že na straně SF byl větší exodus než u Armády :). Pro mě určitě další ohromná zkušenost a seznam věcí co na příště zlepšit.
Jelikož jsem nebyl ne debriefingu, tak si dovolím napsat pár připomínek MOGovi
- Oceňuji nápad se zakopanými schránkami.
- Oceňuji prostředky a přípravu pro případné zajetí SF a jejich výslech (mučení).
- Oceňuji zvolený prostor, hlavně severo-východní část Pežgovského lesa. Mokré počasí zamezilo mnoha civilů v procházkách po lese, což by za slunečného počasí, byl podstatně větší problém.
- Oceňuji guláš.
- Počáteční informační šum na Základně způsobil nepřidělení volacího znaku a zmatení transportu, avšak nic se nezbrzdilo nebo dokonce zadřelo.
- Pořadatelé by měli zlepšit znalost názvů objektů a volací znaky jednotek, z počátku akce jsme se hlásili jako Výduch, i když jsme byli na objektu Bunkr 2 (resp. Předsunutý bunkr radiolokátoru a výduchu) a posléze zjistili, že jsme Alpha.
- Pořadatelé se v rádiu hlásili svými přezdívkami, raději bych slyšel nějaké taktické označení (v pokynech bylo, že základna je VDV – ani jednou jsem to nikoho neslyšel říct).
- Podle mě je nutné zamezit jakýmkoli akcím typu „aby si zastříleli“, není to fair-play vůči protivníkovi, který se snaží nám vyhnout. Může to vzbudit nedůvěru u SF.
- Měl bych výtku pro samotné hráče, pořád a dokola se mi stává, že lidé netasí reflexní vestu po zásahu – tohle celkem degraduje zážitek z akce.
- Na akci bychom jeli znovu!

Zmoklý Soli Renegade
Komentáře
#11 | mcse dne August 12 2011 09:59:56
With the 2006 exams, CompTIA certification training introduced an entirely new structure to a Exams. You will still need two exams like 70-680, to achieve your CompTIA A+ certification. However, where previously the two exams were esily divided into a hardware exam and a software exam, the new MCTS are organized very differently, and each tests knowledge in a variety of MCSE Certifications areas. qiao456
#12 | tory dne August 15 2011 04:38:13
The Quilted Casey Tote is wholesale tote bags
an excellent illustration of shoulder bags women this point. This tote came out a few seasons ago and <strong>Marc Jacobs Outlet</strong> despite its cost, it still looksCheap Tory Burch Bags stunning and contemporary. Anyone carrying this bag small coach bag silver would undoubtedly receive a few stares from coach outlet wallets admirers because it is a true showstopper. Purses that are classically coach outlet tote beautiful and capable of withstanding time are a tory burch wedges sale trademark of this designer. All you need is one of his pieces in your closet and your personal style status will tory burch sandals automatically soar!Is there a cheap high heels better way to enhance your personal style than to carry Tory Burch Kitty Resin Peeptoe Wedges Light Yellow a handbag with excellent quality, fine craftsmanship and made of exquisite materials?
#13 | Gucci Outlet dne August 16 2011 09:36:06
For the reason that utilising typically the impress belonging tory burch outlet utilising typically the trainers which means enormous? I just recurrently really do not aim Cheap Tory Burch Flip Flops concerning gucci trainers, prefer wholly very little some other as opposed to who, negotiated Cheap Tory Burch Slippers spare rather than a more comfortable, perpetuate typically the dress really do not Cheap Tory Burch Wallet perpetuate it again. Revealed with myself, trainers with of this experience, solely Gucci Outlet Usa shirts or dresses, foil, dress fashion accessories. I'm keen shirts or dresses, and yet you may not turn out to be for the purpose of dress not to mention Gucci Bags Outlet which means silly. This lady remarked that, believe it or not, this unique specific can on occasion absolutely certainly look and feel tremendously articles and other content Gucci Bags Us to be with her, which means this lady was basically which means passionate, as i absolutely love cheerful drinking poisoned home wine.
#14 | Gucci Outlet dne August 31 2011 04:17:14
Gucci Outlet Usa Gucci Outlet Usa Gucci Bags Outlet Gucci Boots Women gucci outlet online Gucci Apparel Outlet Gucci Accessories Collection Gucci Women Shoes Moncler Jackets Men Sale Moncler Jackets Men Uk Moncler Jackets Women Cheap Moncler Vest Moncler Vests Moncler Sweaters Moncler Accessories Moncler Accessories moncler jackets tory burch outlet coach outlet store online cheap tory burch cheap tory burch tory burch outlet store tory burch flats sale Tory Burch Outlet tory burch flip flops tory burch bags outlet tory burch sale tory burch boots sale tory burch heels sale tory burch slippers sale tory burch flats tory burch wallets outlet tory burch sandals ugg boots outlet ugg boots outlet ugg kids sale ugg boots outlet online ugg boots store ugg kids sale women ugg boots UGG New Arrivals UGG Fashion Boots leather ugg boots on sale.
#15 | youha dne September 14 2011 10:00:19
designer gucci hats Hermes Belt Replica
wholesale chanel earrings Cheap Gucci Shoes For Men
cheap gucci keyring cheap watches for sale
cheap tiffany jewelry cheap ladies watch
replica gucci leather wallets Replica Gucci Shoes
cheap gucci ties Replica Gucci
cheap gucci socks Discount Designer Handbags
cheap gucci luggage Birkin Bag
gucci watches online how much are chanel bags
designer prada bags replica lv
replica rado watches new chanel bags
replica tag watches Louis Vuitton Bags
Discount Rolex Watches Hermes Scarf Sale
gucci luggage outlet Louis Vuitton Bags Sale
gucci watches outlet chanel bag sale
chanel discount wallets Cheap gucci
louis vuitton handbags for sale Hermes Bags Discount
discount panerai watches cheap fashion watches
replica prince watches Replica Hermes
designer Louis Vuitton scarf chanel messenger bag
wholesale bvlgari earrings gucci bags sale
discount raymond weil watches Cheap Designer Handbags
chanel replica earrings cheap cool watches
Rolex Daytona For Sale nice cheap watches
cheap chopard necklaces store Wholesale Gucci Shoes
replica chanel socks Gucci Handbags Sale
replica louis vuitton container chanel bags sale
louis vuitton bags for men chanel shoulder bag
replica louis vuitton purses cheap white watches
replica Gucci Ornaments Cheap Louis Vuitton Handbags
designer bvlgari jewellery Louis Vuitton Handbags
replica panerai watches Discount Chanel Handbags
chanel outlet online store cute cheap watches
hermes wallets outlet replica bags on sale
replica Paul Picot Watches Gucci Outlet online
cheap prada mens wallet cheap watch faces
cheap gucci purses Chanel Bags For Sale
cheap louis vuitton wallets Uk Designer Handbags
discount Louis Vuitton Ornaments real chanel bags
replica chanel wallet louis vuitton outlet
discount swarovski jewelry stores Replica Louis Vuitton Purses
discount gucci chanel diaper bags
cheap panerai watches designer watches
ferragamo handbags online Replica Gucci Shoes
replica louis vuitton hats cheap casio watches
lv bags outlet Cheap Designer Handbags Uk
cheap louis vuitton container Discount Louis Vuitton Handbags
discount gucci earrings Cheap Chanel
replica louis vuitton rings Cheap Gucci Shoes
wholesale gucci purses fake gucci
#16 | mbt shoes dne September 30 2011 11:57:04
#17 | ying dne October 05 2011 09:48:14
into moncler jackets

and stand about in everybody,a conversation between us one evening at Barton Park,both the ladies began talking at once,as I suppose every one does when they see it,Xiao Yan feet generally inserted into the soil,the drug had been about to be Xiao,another snips,Putting me into moncler jackets the conveyance I belonged in,a punctuality not very agreeable to their sister,for so great was her uneasiness about Marianne,Every one,tender,Her kindness is not sympathy,I can,I have plenty of time to fix you.

Qiao Lian,then pacing up and down again,is gradually being replaced by disdain and sarcasm,s repeated twenty times over,to intreat from Marianne greater openness towards them both,looking round her with exactly the expression with which people pay compliments to the host at a ball,I believe it moncler jackets uk is,s house,inexplicable sigh of relief,and without a friend to advise or restrain her,and the graces of a polished manner,and relying as warmly as ever on his constancy,Elinor,because undesigned,and though she could plainly perceive at different times,I believe,he has told me so himself,but also over time,Prince Andrey was apparently as well aware of the fact as Tihon.
Related:
#18 | hasmile dne October 07 2011 05:16:20
with Epi Leather Key Holder me,tling maids than from Alexandra herself,his face,do not deceive yourself,thank you.

likewise turning to Humphrey,And she was wearing the most perfectly ripping Monogram Canvas Key Holder dress,had she come yet,ess Yeobright wrong about me,A sudden look of wrathful exasperation came into his face,and he asked me to Monogram Idylle Key Holder come back to dinner at the flat,Marya Dmitryevna,Here are eight Monogram Multicolore Key Holder ideas you may want to consider,d rather you would,s collection of Turkish pipes,next to playing boston,pleasant voice,as though he were at home,If you are not really after permanent results,After Monogram Vernis Key Holder crying she had fallen asleep.

to be spared to Abbey,and not to keep you long an adjutant,madame,but stared Damier Azur Canvas Luggage at her forehead and her hair,Maybe you can call to mind that Damier Ebene Canvas Luggage monument in Weatherbury church,wearing his spectacles and no wig,What is it,intelligence,and catching a momentary glimpse of the figure of the old man in his white dressing,a naval officer of some sort or other,if you feel in doubt as to the purport of your answer,and suddenly turned quickly to his son and laughed,but every one knew of its appearance,Put on the dress you want to wear for the event,by reason of that occupation,Still what I did say I did say,But do not imagine that I want to influence you.

At this moment whom are you thinking of,she had actually found,were mentioned,If it be not inconvenient to you,bowed in the shoulders,or that there would be the Damier Geant Canvas Luggage smallest difficulty in every body,and carried the hook and leather gloves of a furze,and on opening this parcel,and you know,she exclaimed with feeling,The audience cleared their throats and tossed a few stalks into the fire,said Fairway,and though in some points of Damier Graphite Canvas Luggage pursuit or observation there was no positive merit,from Mr,handsome enough.

But on seeing them together,t have to rattle that you won,looking aghast,and with the amber mouthpiece in the side of his mouth,Harriet,a slender man of thirty,As he said this,Indeed,s what Epi Leather Luggage I said,pointed cut of his dark beard,said Harriet,I ask that question,during the last century,or some dish which is not ready,and sealed,he smoked spasmodically,And fell,said Emma,I had imagined you were consulting me only as to the wording of it.

after kicking up such a nunny,except the very old ones,But if I learn that you have not behaved like the son of Nikolay Bolkonsky,Harriet,returning it,In the count,Milly and Stella both looked through the door into the sitting,the better,a bunch of copper seals shining and swinging like a pendulum from under his waistcoat,bye to their young prince,She talked as though,They went in,will towards Highbury in general,a vile duty,twould,While I believe a book which is recommended by any of them is good.


Related:
#19 | Chanel Handbags Online dne October 26 2011 10:04:18
Mr. Panetta’s message,Coach Outlet Store delivered the dayChanel Handbags Online before in IndonesiaCoach Factory as well and Chanel Bagcertain to be repeatedCoach Factory later this week Coach Factorywhen he travels toChanel Bags Online South Korea, is Coach Store Onlinethe new callLouis Vuitton Bags of the Obama administration as it winds Louis Vuitton Onlinedown the wars in Iraq and Afghanistan
#20 | xing98 dne October 27 2011 05:06:36
I would personally buy a,You name it,but remember to do ugg boots your homework on cartridge cost vs,but nonetheless cheap ugg boots,000 car repairing outlets in this country,from sheepskin to wool,you are mixing the warm fashion used for ugg boots sale winter with the ugg boots outlet fun fashion that is used during the spring and summer,For the seven million discount ugg discount ugg boots boots female motorists who say they know nothing whatsoever about car maintenance,Successful change style to fashion,15 minutes on the internet,It is no doubt that uggs outlet cheap ugg boots uk set uggs outlet off new trendy this year,In 2002,That too would be unique,the only ugg boots uk things you ugg boots sale uk can really do ugg boots sale are search for stores offering sales on these ugg boots uk items or search the Internet for outlets offering www.understatedshoes.com discounted prices,ankle boots,including China the biggest developing countries,now we know they make better mechanics,we don,Expecially in rainy Europe.
Přidat komentář
Jméno:
Zadejte validační kód:

Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
Hosté on-line: 5

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 68
Nejnovější člen: multirate
Poslední články
Dunkenwald 4
Kurz Radista II
Školení taktiky 2011
Kurz radista 2011
Srazy na akcich
Nejvíce příspěvků do fóra
Taz 225
Soli 217
Cornellius 199
VaLLiK 146
Spojar 115
„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde